İnstagram takipçi arttırma uygulaması Followers Chief

Followers Chief Instagram takipçi arttırma uygulaması otomasyon

İnstagram takipçi arttırma uygulaması şu sıralar çok rövanşta çünkü herkes çok takipçiye sahip olmak istiyor. Çok takipçiye sahip olma isteği ise zaten günümüzün konusu değil. Instagram patladığından beri Instagram’da fenomen olmak isteyen herkes bu platformda. Özellikle 2015’ten bu yana bu takipçi isteğinden kar eden belki binlerce firma veya bayi vs. gibi takipçi satanlar var. E tabi takipçi almak artık ne kadar mantıklı bir çözüm tartışmak gerek. Gerçek takipçi, robot takipçi derken kimin ne olduğu belli değil.  500 (beş yüz) gerçek takipçiyi 50 TL den satan da var 5000 (beş bin) takipçiyi 50 TL satan da var. Her ikisi de son derece tartışmalı kitlelerdir. Yani 500 takipçi gerçek olduğu için mi 50 TL yoksa 5000 takipçi bot olduğu için mi 50 TL konusu çok net değil ve hatta daha karmaşık. Ancak takipçi satın almak prestijli veya haklı bir arttırma değildir.

Hatta küçük bir görüş ekleyeyim: Diyelim ki 5 bin takipçi aldınız, ve 5 bin tanesinin de gerçek olduğu söylenmişse, siz takipçiyi aldıktan sonra yarısından fazlası takibi bırakıyorsa, bu kişi gerçekten de gerçek takipçi satıyordur diyebilme ihtimali daha yüksek. Çünkü alakasız kişiler sizi takibi bırakır ve bu çok normal.  Elbette herkese hitap edecek türden bir sayfanız varsa gerçek takipçi de alsanız, gerçek takipçinin bırakma ihtimali daima olasılıklar arasında. Takipçi stratejisi ile alakalı daha fazla bilgi Instagram’da fenomen olmak (link yakında güncellenecek) başlıklı yazıda. Bu konuyu burada bırakıp size kendi kullandığım Followers Chief takipçi arttırma programından bahsetmek isterim.

Öncelikle web de bir çok uygulama ve başarılı platformlar olduğunun altını çizeyim. Instagram otomasyon programları diye aratırsanız, daha rahat kullanabileceğiniz web tabanlı uygulamalar bulmak mümkün. Ancak bu uygulamalar neredeyse fazla pahalı.

Followers Chief dikkatli kullanın 

Benim sizlere tavsiye etmek istediğim uygulama başlıkta adı geçen ve fiyatı da çok uygun olan Followers Chief. İlk bakışta biraz karmaşık gelse de (keza biraz öyle ama yapacak bir şey yok bu kadar şey ancak böyle sığdırılabiliyor) kısa sürede kullanıma hakim oluyorsunuz. İyi bir senaryo kurarsanız gerçek takipçiye daha kısa sürede ulaşıyorsunuz. Yavaştan almak yararınıza olacaktır. Keza bu sıralar bir çok sosyal medya platformu otomatiğe bağlanmış hesaplara karşı çok daha kapsamlı politikalar oluşturmuş durumda. Bu tarz uygulamalar çok çok dikkat etmezseniz  sayfanızın kapatılmasıyla sonuçlanır.

Sonuç olarak bu robot bir uygulama ve sizin yapmanız gerekeni anormal derece de hızlı veya ayarlarınıza göre yapabiliyor. Bu bağlamda Instagram limitlerini zorlamamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Yani Instagram standart bir kullanıcının saatte 60 beğeni veya saatte 60 kişiyi takip veya saatte 60 takibi bırakma işlemi yapmayacağını bilir. Bunu gerçek hayatta düzenli bir şekilde kaç kişi yapar? Followers Chief uygulaması tam olarak bunu yapıyor. Kullanıma istinaden görsel üstünde açıklamalar ekledim. kullanımız sonucu hesabınız kapatılırsa limitleri fazla aşmış olabilirsiniz. En gerekli ayrıntıları resim üzerinde izah ettim. 

Resim dosyasını cihazınıza indirerek daha rahat okuyabilirsiniz

İnstagram takipçi arttırma uygulamaları

Instagram takipçi arttırma uygulaması Followers Chief 2020 güncelleme: Aylık 40 TL

Programı yeniden kullanmak istedim. Ancak hem uygulama fiyatında ciddi oranda değişiklikler olmuş. Aylık 40 TL bence biraz fazla olmuş. Uygulamanın ara yüzü ile güncel ara yüzü arasında çok fazla değişiklik yok. Sadece bir kaç ekstra opsiyon eklenmiş. Bu yüzden yukarıdaki resim halen geçerli sayılır. Sadece sağdaki fiyatı belirttiğim bölümü resim dosyası olduğu için güncelleyemiyorum. Followers Chief bence artık pahalı bir uygulama. İstenen fiyat modül başım mı yoksa hepsini bir den mi içeriyor emin olamadım. 8 TL iken mantıklıydı ama şu an için değil. Bu uygulamayı kullandığım için hesabım defalarca kapatılmıştı. Ancak bu uygulama halen varsa muhtemelen Instagram politikalarına uygun bir çözüm geliştirmiş olabilirler. Aylık 40 TL isteniyorsa muhakkak bir çözüm bulmuşlardır diye düşünüyorum. Uygulamayı indirip her hangi bir servisi almak istediğinizle fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Uygulamayı daha önce kullanmadıysanız 7 günlük deneme süresini iyi değerlendirin 🙂 Uygulama burada

Bir Cevap Yazın